Adhesium Ready-Mixed Clear 8080

Muralo Adhesium 8080 PARUOŠTI NAUDOJIMUI SKAIDRŪS VINILINIAI KLIJAI
Muralo Adhesium 8080 Ready-Mixed Clear Vinyl Paste

 
Aprašymas
Adhesium 8080 yra tirštos konsistencijos, skaidrūs, paruošti naudojimui viniliniai klijai, skirti plačiai naudojamų šiuolaikiškų sienų apmušalų klijavimui. Išdžiūvę klijai sudaro skaidrią plėvelę ir ant tapetų nepalieka dėmių. Klijai skirti profesionaliems ir individualiems vartotojams, patogūs naudoti, bekvapiai, nedegūs, atsparūs pelėsiams, valomi vandeniu.
Panaudojimo
sritys
Klijai naudojami beveik visų rūšių sienų apmušalų, tame tarpe lengvų ir vinilinių tapetų, mailaro, vinilinių plėvelių, mašininiu būdu spausdintų tapetų, trafaretų, freskų, pluoštinės bemerijos, fabrikinių laminatų su popieriniu pasluoksniu klijavimui. Komercinių (sunkių) vinilinių sienų apmušalų klijavimui naudoti Adhesium 8050 Heavy Duty Vinyl Paste arba Adhesium 8060 Heavy Duty Clear Vinyl Paste
Paviršiaus
paruošimas
Paviršius, ant kurio klijuojama, turi būti švarus, be teršalų, pelėsio. Plyšiai ar skylės turi būti užtaisyti su Muralo Spackle® arba Synkoloyd glaistu.
Blizgūs paviršiai turi būti pašiurkštinti ir nugruntuoti 8400 Adhesium Vinyl Primer arba 8500 Oil Base Primer gruntu.
Dažyti paviršiai, sukibimo pagerinimui, taip pat gruntuojami 8400 Adhesium Vinyl Primer8500 Oil Base Primer gruntu.
Naudojimas
Klijuojant sienų apmušalus reikia vadovautis gamintojų instrukcijomis ir tinkamais klijavimo metodais. Klijai paruošti naudojimui.
Klijus reikia užtepti įprastu būdu, padengiant visą paviršių ir nepaliekant sausų plotų. Klijus tepti teptuku arba voleliu vidutinio ilgio plaukeliais. Kempine su vandeniu reikia nuvalyti klijų perteklių nuo veidinės tapeto pusės. Darbo aplinkos temperatūra turi būti ne mažesnė, kaip 10oC (50oF). Baigus darbą, klijus sandariai uždaryti. Lengviau dirbti, kai klijai sandėliuojami +15oC-+27oC (60oF-80oF) temperatūroje.
Gyvybingumas
30-60 min, priklausomai nuo sienos būklės, klijuojamos dangos poringumo, temperatūros ir kitų faktorių.
Spalva
Išdžiūvusių klijų - skaidri
Įrankių valymas
Vandeniu su muilu
Išeiga
Apytikriai 18 kv.metrų iš vieno galono (3,78 l) arba 6-8 tapetų rulonams
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nesušaldyti

© 2022 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.