Epoxy Garage Floor Coating 5900

Muralo VANDENIU SKIEDŽIAMA EPOKSIDINĖ GRINDŲ DANGA GARAŽAMS M 5900
Muralo Fast Track Waterborne Epoxy Garage Floor Coating M 5900


Aprašymas
Tai patvari, ilgaamžė, lengvai prižiūrima, ypač tvirta danga, skirta garažų grindims. Muralo Fast Track Waterborne Epoxy Garage Floor danga yra labiau negu įprasti lateksiniai ar aliejiniai/alkidiniai grindų dažai atsparus atplėšimui nuo įkaitusių padangų ir automobilinių skysčių poveikiui.
Panaudojimo
sritys
Tai labai aukštos kokybės, paruošta naudojimui danga, specialiai sukurta garažų grindims. Ji atspari atplėšimui nuo įkaitusių padangų ir įprastų automobilinių skysčių poveikiui. Be to, danga kieta, atspari trinčiai, įbrėžimams, ją lengva valyti ir prižiūrėti.
Paviršiaus
paruošimas
Valymas
Ėsdinimas

Dažomas paviršius turi būti tvirtas ir nepažeistas. Besilupantys dažai, susikaupę tepalai, nuosėdos turi būti pašalinti grandikliu ir metaliniu šepečiu. Jei įmanoma, reikėtų pašalinti visas ankstesnes dangas cheminiu būdu ar mechaniškai. Taip pat, reikia lengvai pašiurkštinti blizgias vietas šlifavimo popieriumi. Visą dažomą paviršių reikia labai gerai nuplauti stipriu valikliu, tokiu kaip TSP ar ypač stipriu garažo grindų valikliu, po to kruopščiai praplauti švariu vandeniu ir išdžiovinti.

Visos naujai išlietos betoninės grindys turi būti kietinamos mažiausiai 60 dienų. Visi išlieto ar blokinio betono paviršiai prieš dažymą turi būti nuėsdinti rūgštimi. Ėsdinant reikia dėvėti apsauginius darbinius drabužius, ir apsauginius akinius. Vadovautis instrukcija, nurodyta etiketėje. Ėsdintą paviršių reikia kruopščiai praplauti ir po to neutralizuoti tirpalu: ½ pintos buitinio amoniako tirpalo vienam galonui vandens. Galutinai paviršius praskalaujamas elektriniu ar slėginiu plovimo aparatu, o ėsdinimo proceso medžiagų likučiai pašalinami naudojant drėgną vakuuminį valymą. Paviršiui leisti visiškai išdžiūti 48val. Grindis šluoti šepečiu standžiais šeriais arba išsiurbti siurbliu ir taip išvalyti visus galimus grindų valymo likučius. Siekiant gauti maksimaliai gerą dangos sukibimą ir atsparumą atplėšimui nuo įkaitusių padangų , ėsdinimo procesą reikia pakartoti tuose grindų ruožuose, kur stovi padangos. Tinkamai paruoštas paviršius turėtų atrodyti kaip smulkus šlifavimo popierius. Jei paviršius nėra tinkamos tekstūros, ėsdinimą reikia pakartoti.
Naudojimas
Naudojant neskiesti ir nenaudoti jokių kitų priedų ar dažiklių. Spalvos vienodumui užtikrinti reikia visas dažų pakuotes, skirtas dažomam plotui, sumaišyti tarpusavyje. Prieš naudojant labai gerai išmaišyti. Dengti galima voleliu, teptuku ar purkštuvu. Dengti gausiai ir tolygiai, stengiantis kuo mažiau perdengti dažomą paviršių, pereinant nuo nedažytos į dažytą zoną. Ilgaamžiškumo ir išvaizdos pagerinimui rekomenduojama dengti dviem sluoksniais. Antrą sluoksnį dengti praėjus nakčiai.
NENAUDOTI, JEI APLINKOS AR DAŽOMO PAVIRŠIAUS TEMPERATŪRA YRA MAŽESNĖ KAIP 10oC (50oF)
Išvaizda
Pusiau blizgi
Spalva
M 5966 sidabrinė pilka, M 5917 vidutinė pilka
Išeiga
37-42 kv.metrai iš vieno galono daugumai lygių paviršių. Poringų paviršių nudažomas mažesnis plotas.
Džiovinimo trukmė
Džiovinti 24 val. prieš vaikštant ant paviršiaus. Džiovinti 48 val. prieš važiuojant dažytu paviršiumi. Vietose, kur stovi automobilio ratai, padengti kartoną ir laikyti dvi savaites. Taip leidžiama dangai pilnai sukietėti ir išvengiama dažų dangos atplėšimo.
Ilgalaikė priežiūra
Vengti automobilinių skysčių, buitinės chemijos, vandens patekimo ant dangos mažiausiai 2 savaites, kol danga pilnai sukietės. Neleisti išsiliejusiems skysčiams ilgai stovėti ant dažyto paviršiaus. Kuo greičiau nušluostyti išsiliejusį skystį. Jei reikia, paviršius gali būti plaunamas muiluotu vandeniu ir minkštu skudurėliu ar kempine, po to praskalaujamas ir nušluostomas. Nenaudoti abrazyvinių ar koncentruotų valiklių.
Skiediklis
Skiedimas nerekomenduojamas
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į kvėpavimo takus (purškiant) ir ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nesušaldyti. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje.

© 2023 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.