Power Hide Latex Eggshell 3400

Muralo Power HideTM PUSIAU BLIZGŪS VIDAUS DAŽAI M 3400
Muralo Power HideTM Interior Latex Eggshell M 3400

Aprašymas
Power HideTM Interior Latex Eggshell yra pusiau blizgūs vidaus dažai, pasižymintys labai gera dengiamąja geba, atsparūs užteršimui. Dažai ypač tinkami virtuvių, prieškambarių, mokyklų, ligoninių ir kitų intensyvaus naudojimo patalpų dažymui. Taip pat dažai labai tinkami profesionaliems rangovams gamybiniams darbams, taip pat stambiems projektams, kur išlaidos ir kokybė yra labai svarbūs.
Panaudojimo
sritys
Naudojami vidaus tinkuotų, visų dažytų, naujos ir senos medienos, plytų, akmens, betono, cementinių, sienų plokščių, nerūdijančių spalvotų (vario, aliuminio) ar galvanizuoto metalo paviršių dažymui.
Paviršiaus
paruošimas
Dažomas paviršius turi būti švarus, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių, besilupančių senų dažų ar tinko likučių. Riebalai, purvas ir kiti teršalai nuvalomi su vandeniu ir valikliu, po to gerai praskalaujant. Besilupantys, trupantys dažai nuvalomi grandikliu ir šlifavimo popieriumi. Paviršiaus įtrūkimai turi būti užtaisyti glaistu Spackle®. Didesnės tinko skylės turi būti užtaisomos specialiu remontiniu tinku Muralo Patching Plaster arba Spackle Lite. Mūrinių paviršių remontui naudoti Muralo Sta-Patch.
Nauji ar nedažyti paviršiai:
Naujas ar nedažytas tinkas, sienų plokštės ir mūriniai paviršiai turi būti gruntuojami su Painter’s Primer M 0563 gruntu. Šviežio betono ar tinko paviršiai turi būti kietinami mažiausiai 30 parų. Nerūdijančių metalų (vario, aliuminio) ar galvanizuoto metalo paviršiai prieš dažymą gruntuojami gruntu Universal Primer M 2205.
Geresniam sukibimui labai lygius ir blizgius paviršius prieš dažant reikia lengvai pašlifuoti. Nauja mediena, tokia kaip kedras, turinti vandenyje tirpių dažomųjų medžiagų, kurios gali prasiskverbti į dažų plėvelę, gruntuojama tirpikliais skiedžiamu gruntu Muralo Alkyd Primer Sealer.
Rūdijantys metalo paviršiai gruntuojami antikoroziniu gruntu Muralo Rust Preventive Primer
Naudojimas
Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Praėjus daugiau, kaip 5 min pakartotinai netepti. Neliesti gerai neišdžiūvusių dažų
Spalva
Balta, paruoštos sumaišytos spalvos, bazės
Sluoksnių skaičius
Dažniausia pakanka vieno sluoksnio. Kontrastinėmis spalvomis dažytus paviršius reikia dengti daugiau kaip vienu sluoksniu.
Išeiga
37-42 kv.metrai iš vieno galono (3,78 l). Grubesnių ar poringų paviršių nudažomas mažesnis plotas.
Džiovinimo trukmė
2 valandos, esant 25oC (77oF) temperatūrai ir 60% santykiniam aplinkos drėgniui. Esant žemesnei aplinkos temperatūrai ir didesnei drėgmei, džiovinimo trukmė ilgesnė
Skiediklis
Dažoma neskiestais dažais. Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Esant reikalui (purškiant arba esant labai šiltam ir sausam orui), galima skiesti vandeniu iki 0,23 l vienam galonui (3,78 l).
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje. Nesušaldyti

© 2022 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.