Latex Sand Finish 0475

Muralo LATEKSINIAI STRUKTŪRINIAI DAŽAI M 0475
Muralo Latex Sand Finish M 0475

Aprašymas
Muralo Latex Sand Finish yra didelio užpildymo laipsnio, su stambiomis užpildo dalelėmis, paruošti naudojimui viniliniai dažai vidaus apdailai. Dažai puikiai padengia senas sutrūkinėjusias sienas ir lubas, o naujoms sieninėms plokštėms ir klijuotos faneros konstrukcijoms suteikia patrauklią išvaizdą.
Panaudojimo
sritys
Naudojami ant visų lygių ar šiurkščių, dažytų ar nedažytų, tinkuotų ir glaistytų, gruntuotų medinių ir metalinių, plytų, betono ar cementinių blokelių paviršių gipsokartono sieninių plokščių pastatų viduje. Dažai gali būti spalvinami universaliomis dažų pastomis.
Paviršiaus
paruošimas
Dažomas paviršius turi būti švarus, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių ar besilupančių senų dažų. Grandikliais ar metaliniais šepečiais nuvalomos apirusios, senos dažų dangos. Nešvarūs, riebaluoti ar suodini paviršiai turi būti nuplauti su valikliais ir šiltu vandeniu, po to praplaunami švariu vandeniu. Pelėsis turi būti nugramdytas, po to nuplaunamas paruoštu tirpalu: 1 puodelis Colorox ir 1 puodelis T.S.P. į 2½ galono vandens. Tirpalas palaikomas 30 min, kad susigertų į paviršių ir kruopščiai praplaunamas.
Baltų miltelių apnašos, kurios dažnai būna ant mūrinių paviršių, turi būti nuvalytos standžiu metaliniu šepečiu ir paviršius nuplaunamas silpnu druskos rūgšties tirpalu (1 dalis druskos rūgšties ir 5 dalys vandens). Po to, kruopščiai praplaunamas švariu vandeniu.
Blizgūs paviršiai ir nauja mediena turi būti gruntuojami Muralo Latex Enamel Undercoater. Plyšiai, įtrūkimai, skylės, vinių galvutės turi būti užtaisyti glaistu Muralo Spackle®. Labai porėti betoniniai, plytų mūro ar cemento blokelių paviršiai turi būti sudrėkinami. Linkę rūdyti metaliniai ar dėmėtos medienos paviršiai turi būti gruntuojami Muralo rekomenduojamais gruntais.

Pastaba: nenaudoti dažų ant popierinių ar kitų tapetų. Jei popierius ar tapetai buvo nuplėšti nuo sienų, būtina kruopščiai nuplauti visų pastų, klijų ar krakmolinio rišiklio likučius nuo paviršių. Kalsomine ar kitos vandenyje tirpios medžiagos turi būti visiškai pašalintos. Nenaudoti žemesnėje, kaip 7oC temperatūroje.
Naudojimas
- Prieš naudojimą gerai išmaišyti
- Neskiesti ar nemaišyti su kitais dažais. Jei būtina skiesti, naudoti ne daugiau, kaip 0.23l šalto vandens 1 galonui (3.78 l)dažų.
- Naudoti 4 colių teptuką (sintetiniais šeriais) arba volelį. Įvairiai faktūrai gauti galima naudoti unikalias priemones: kempinę, šluotelę, popieriaus gumulėlį, brauktuvę ar virtuvinę mentelę.
Spalva
Balta spalva. Gali būti spalvinami su Muralo universaliomis dažų pastomis
Sluoksnių skaičius
Dažniausia pakanka vieno sluoksnio. Kontrastinėmis spalvomis dažytus ar grubios faktūros paviršius dažoma daugiau negu vienu sluoksniu
Išeiga
Iki 9 kv.metrų iš vieno galono (3,78 l), priklausomai nuo paviršiaus tipo ir faktūros gilumo
Džiovinimo trukmė
Priklauso nuo dangos storio ir aplinkos drėgmės. Esant normalioms aplinkos sąlygoms, jei reikia, sekančią dieną galima tepti kitą sluoksnį.
Perdažymas
Danga gali būti perdažoma alkidiniais arba lateksiniais dažais, be gruntavimo.
Išvaizda
Smėlio faktūra
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nesušaldyti

© 2022 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.