Clear & Natural Transparent 2700

Muralo Lumber Jacket SKAIDRUS IMPREGNANTAS MEDŽIUI 2700 SERIJA
Muralo Lumber Jacket Clear &Natural Transparent Deck &Siding Stain 2700 Line


Aprašymas
Muralo Lumber Jacket Clear&Natural Transparent Deck&Siding Stain yra apsauginis impregnantas medžiui. Jo sudėtyje yra tungų aliejaus ir aukštos klasės saulės poveikį blokuojančių pigmentų, kurie suteikia impregnantui išskirtines apsaugines savybes. Impregnantas neužmaskuoja medienos ir išlaiko natūralų jos grožį, apsaugo paviršių nuo pelėsio ir ardančio UV spindulių poveikio.
Panaudojimo
sritys
Tinka stogų, dailylenčių, langų, turėklų, tvorų, lauko baldų medinių paviršių impregnavimui.
Paviršiaus
paruošimas
Muralo Lumber Jacket Clear&Natural Transparent Deck&Siding Stain impregnantas nėra skirtas anksčiau dažytų paviršių impregnavimui. Gruntuoti ar dažyti paviršiai turi būti kruopščiai nuvalyti su tinkamais valikliais ar nuėmėjais. Nauja mediena, jei nebuvo džiovinta džiovinimo krosnyje, turi būti išlaikoma tinkamą laiką ir išdžiovinama. Išlaikymo ir džiovinimo trukmė priklauso nuo oro sąlygų ir medienos drėgmės. Esant sausam ir šiltam orui, mediena išdžiūva per kelias savaites. Reikia įvertinti ar nauji medienos gaminiai neblizga kaip poliruoti. Tai yra kieta skaidri plėvelė, kuri yra medienos apdirbimo rezultatas. Medienos paviršių blizgumą reikia pašalinti juos pašiurkštinant šlifavimo popieriumi arba pavalyti cheminėmis medžiagomis. Muralo atstovai gali patarti kokia procedūra reikalinga. Dengiamas impregnantu paviršius turi būti švarus. Nenaudoti impregnanto ant šlapių ar drėgnų paviršių.
Naudojimas
Prieš naudojimą impregnantą gerai išmaišyti, kad ant pakuotės dugno nebūtų nusėdusio pigmento. Naudojant taip pat reikia pamaišyti, kad išliktų vienoda spalva. Reikia patikrinti pakuočių serijos numerius. Jei skirtingi ir bus naudojami vieno objekto impregnavimui, visas tam skirtas pakuotes reikia sumaišyti tarpusavyje (viename bendrame konteineryje). Taip užtikrinama vienoda spalva, reikalinga visam apdorojamam plotui.
Prieš pradedant dirbti, reikia padengti nedidelį dažomo paviršiaus plotą, išdžiovinti ir įsitikinti, ar gaunama norima spalva, nes skirtinga medienos rūšis skirtingai nusidažo, ir gauta spalva gali skirtis nuo etalono.
Impregnantą padengti teptuku, voleliu ar purškiant. Natūralių šerių teptukas geriausia padengia paviršių. Dengiant voleliu ar purškiant, svarbu neužnešti per storo impregnanto sluoksnio, nes paviršius bus padengtas nelygiai. Jei užneštas per didelis impregnanto kiekis, reikia sausu voleliu jį išlyginti, kol neišdžiūvęs.
Padengimo temperatūra: nenaudoti Muralo Lumber Jacket Clear&Natural Transparent Deck&Siding Stain žemesnėje kaip 5oC temperatūroje. Vengti dirbti tiesioginėje saulės šviesoje, nes impregnantas gali per greit nudžiūti ir galimas sluoksnių persidengimas.

Spalva
5 sumaišytos spalvos*
Išeiga
19-37 kv.metrai iš vieno galono (3,78 l), priklausomai nuo paviršiaus poringumo.
Džiovinimo trukmė
Liesti galima po 6-8 valandų, visiškai išdžiūva per 24 valandas, priklausomai nuo aplinkos drėgmės ir temperatūros. Žemesnėje temperatūroje ir esant didesniam aplinkos drėgniui, džiovinimo trukmė ilgėja. Norint patikrinti ar impregnantas išdžiūvęs, reikia pabandyti jį paliesti ir įsitikinti ar nelimpa. Jei po rekomenduojamo 24 valandų džiovinimo laiko lipnumo nėra, paviršius gali būti eksploatuojamas.
Savybės ir privalumai
• Tungų aliejus ir transoxidepigmentai
• Atsparus trinčiai ir atmosferos poveikiui, ilgaamžis,
• Specialios sudėties aliejai giliai įsiskverbia į medienos paviršių
• Natūralus medienos grožis yra apsaugotas ir sustiprintas
• Būna natūralių ir medienos atspalvių
• Subtiliai nuspalvina medieną, išryškindamas jos tekstūrą
• Unikalus “permatomas” atspalvis
• Nemaskuoja medienos tekstūros
Saugos frazės
Degus. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti garų ir aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje. Nesušaldyti

© 2023 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.